autos.7x.cz

Auta a vše okolo nich

CHAT

NOVINKY

Vauxhall VXR8 Bathurst S

560 Koní stačí drahoušku
Vauxhall VXR8 je více než dostatečně výkonným sedanem, ale některým zájemcům o starší model s víkonem 431 koní se zdá málo a automobilka si pro ně připravila speciální vydání s názvem Bathurst S.

Právě pro ně je připraveno provedení Bathurst S, které stvořila společnost Walkinshaw Performance s posvěcením automobilky Vauxhall.
 
Základem je samozřejmě standardní VXR8 s vidlicovým osmiválcem LS3 o objemu 6,2 litru s výkonem 431 koní (317 kW) a točivým momentem 550 Nm.

U Walkinshaw Performance se rozhodli pro zvýšení výkonu za využití jednoduchého, ale účinného řešení, které se nazývá kompresor. Po montáži tohoto zařízení a provedení s ním souvisejících úprav má sedan výkon 560 koní (412 kW) a točivý moment 715 Nm. Bohužel Vauxhall nepodal žádné informace o zrychlení z 0-100 a ani o Maximální rychlosti takže vám tyto informace nezdělim, proto že je nevim.

Tak a teď co je nového na tomto voze (Vauxhall VXR8 Bathurst S) takže:výfukový systém, který nabízí dva stupně hlasitosti. V nastavení s označením Street je hlasitost výfuku 92 decibelů a po přeladění na Optimum je to 102 decibelů.výkonnější brzdový systém a ani nechybí nové tlumiče a pružiny. Speciální barevné provedení s pruhy na kapotě i bocích karoserie a novými kryty světel do mlhy. V interiéru je na středové konzole štítek s označením vozu a jeho sériovým číslem.Vauxhall VXR8 Bathurst S
Výkon: 560 Koní (412 KW)
Točiví moment: 715 Nm
Max. rychlost: automobilka nezdělila
0-100: automobilka nezdělila
Žádné komentáře